Thermaltake Smart 600W ATX 12V V2.3/EPS 12V 80 Plus Certified Active PFC Power Supply PS-SPD-0600NPCWUS-W
Modèle : PS-SPD-0600NPCWUS-W
Code Web : 10426231
Vendu et expédié par | Évaluation du vendeur 4,4; (299 évaluations)
Le solde prend fin le : *
Disponible pour la livraisonDisponible uniquement en ligne
Politique de retour du vendeur
Consulter la politique de retour
Garantie
Consultez du vendeur pour plus de détails.
Thermaltake Smart 600W ATX 12V V2.3/EPS 12V 80 Plus Certified Active PFC Power Supply PS-SPD-0600NPCWUS-WSave Smart with Thermaltake's latest budget friendly power solutions, the Smart Series Power Supplies. Offering 80 PLUS Certified models for a effective power solution. All Smart Series power supplies offer an excellent 5 year warranty and Continuous Power design, provide clean reliable power for years to come. Available in 500W, 600W and 700W models, power a wide range of system configurations to gain the power you need at the best price. The right choice is always a Smart choice with Thermaltake Smart Series Power Supplies!• 80 PLUS Certified
• Continuous Power Design
• Has well Ready
• Ultra Quiet 120mm Fan