Genuine 65W Dell PA-12 AC Adapter Charger 928G4 06TM1C 19.5V 3.34A 7.4*5.0mm LA65NS2-01
Model: LA65NS2-01
Web Code: 17087667
Sold and shipped by | 4.2 seller rating (160 reviews)
Available for deliveryAvailable online only
Enjoy on orders from this seller.
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
Includes power cord.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 19.5V – 3.34A 65W
Connector Tip: 7.4 * 5.0mm