Gladiator Dual Mounted Shelf Bracket (GAGL30WSJW) - Hammered White
Model: GAGL30WSJW
Web Code: 17212815
Sold and shipped by Best Buy
Available for deliveryAvailable online only
Return Policy
Read return policy
Low Price Guarantee
Find a lower price anywhere else, we'll gladly match it. Exclusions apply.
See details
Manufacturer's Warranty
Check with the manufacturer for details or add Best Buy Protection for extra coverage.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
  • Includes one Gladiator dual mounted shelf bracket
  • Can be installed easily on the top or bottom of your shelf
  • Shelf bracket dimensions: width: 114.3cm (45”), height: 40.6cm (15.9”), depth: 76.2cm (30”)