Get the ultimate viewing experience with the LG OLED65C4PUA 65" 4K HDR OLED Smart TV. With OLED evo technology and a 144Hz refresh rate, every scene comes to life with stunning clarity and vibrant colors. The webOS platform provides easy access to your favorite streaming services, while compliance with French Language Regulations ensures a seamless experience for all users. Don't miss out on this open box deal for a top-of-the-line TV.
Open Box
Open Box - LG OLED65C4PUA 65" 4K HDR / 144Hz / OLED evo webOS Smart TV
Model: OLED65C4PUA
Web Code: 18141929
Sold and shipped by | 4.2 seller rating (5,936 reviews)
Screen Size: 65 in
65 in $1,399.99
Available for deliveryAvailable online only
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
Experience crisp, smooth imagery from a 0.1ms response time and up to 144Hz refresh rate to let you game without any blurring or tearing