Open Box - Sony BRAVIA 2 II 75" S20M2 BRAVIA 2 Series 4K UHD HDR LED Smart Google TV (K75S20M2) - 2025 (SHIPPING IN BC LOWER MAINLAND ONLY)
Open Box
Brand: Sony
Model: K75S20M2
Web Code: 19483392
Sold and shipped by | 4.2 seller rating (5,936 reviews)
Available for deliveryAvailable online only
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
Endless content, immersive display
Smart TV allows you to easily access streaming services, apps, and online content
Superior picture quality
60Hz refresh rate and Motionflow XR deliver blur-free picture quality in fast-moving sports and action-packed movies
Improved gaming experience
Seamless smart features
Enhanced connectivity
Support for Apple AirPlay 2 and Google Cast makes streaming content to your TV effortless
Easy and secure installation
300mm x 300mm wall mount compatibility allows for easy and secure installation of your TV