PCCOOLER CPS DA360 Pro ARGB Digital AIO CPU Liquid Cooler, 360mm Radiator, 300W TDP, 270° Rotatable Digital Display, Infinity Halo ARGB Effect, for Intel LGA 1851/1700/1200/115X & AMD AM5/AM4, White
PCCOOLER CPS DA360 Pro ARGB Digital AIO CPU Liquid Cooler, 360mm Radiator, 300W TDP, 270° Rotatable Digital Display, for Intel LGA 1851/1700/1200/115X & AMD AM5/AM4, White
Model: DA360ProARGBDigiWH
Web Code: 19658295
Sold and shipped by
Available for deliveryAvailable online only
Enjoy on orders from this seller.
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
• High-Performance All-in-One CPU Liquid Cooler
• 300W TDP
• 270° Rotatable Digital Display
• Real-Time CPU Temperature Display
• Infinite Halo ARGB Effect
• 3 x 120mm High-Performance Silent ARGB PWM Fans
• Lighting Control via Standard 5V ARGB Motherboard Cable