Replacement Remote Control Controller for Sony KD55X80J 55", KD65X80J 65" X80J Series 4K Ultra HD LED Smart TV
Model: YTN-3650661
Web Code: 19618001
Sold and shipped by | 3.4 seller rating (84 reviews)
Sale ends: *
Available for deliveryAvailable online only
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
About this item Replacement Remote Control Controller for Sony KD55X80J 55", KD65X80J 65" X80J Series 4K Ultra HD LED Smart TV
Replacement Remote, not original. High quality and brand new !
No Voice function !
Pre-programmed, no need to set up ! just put new batteries and it is ready to work well.
Batteries needed: 2X 1.5V AAA Alkaline Batteries. Batteries and manual are not included.