New Compatible Dell FA45NE1-00 4H6NV X9RG3 AC Adapter Charger 45W
Model: CDF57_C
Web Code: 16612822
Sold and shipped by | 4.2 seller rating (160 reviews)
Available for deliveryAvailable online only
Enjoy on orders from this seller.
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
Includes Power Cord.
Input: 100-240V ~ 50-60Hz
Output: 19.5V – 2.31A 45W
Connector Tip: 4.5*3.0mm with pin