Open Box - Insignia 24" 720p HD HDR LED Fire TV Smart TV (NS-24F201CA26) - 2025
Model: NS-24F201CA26
Web Code: 19438762
Sold and shipped by | 4.1 seller rating (10,658 reviews)
Available for deliveryAvailable online only
Seller Return Policy
Read return policy
Warranty
Check with the manufacturer for details.
For Quebec residents: See the Availability Guarantee disclosure in the Specifications section below.
What's included:
  • Insignia 24” Class F20 Series LED HD Smart Fire TV
  • Voice Remote with Alexa
  • Stand
  • Screws
  • Quick Setup Guide
• 24-inch LED display with 720p HD resolution deliver crisp, clear visuals
• 60Hz refresh rate delivers smooth and clear motion for everyday viewing, including sports, movies and gaming
• Wall mountable design with 100mm x 100mm VESA compatibility makes installation easy and secure